Кроки до безпечної громади: протидія булінгу у молодіжному середовищі

Булінг як соціальна проблема має ряд негативних наслідків: педагогічні (шкільна дезадаптація, академічна неуспішність); психологічні (психологічні розлади, порушення соціалізації); медичні (травматизація). Традиційні методи (бесіди, лекції, тренінги) не є достатньо ефективними в роботі з сучасними підлітками, адже інформація сприймається дітьми лише на рівні знання поняття булінгу. Саме тому команда проєкту (доцентки кафедри соціальної роботи Децюк Т.М., Захаріна М.І., Максьом К.В. і завідувачка кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Вербицька А.В.) пропонує інноваційний підхід до профілактики булінгу, заснований на поєднанні когнітивної та емоційної складових сприйняття інформації. Для цього пропонується використання гейміфікації профілактики булінгу – настільної гри «Danger in Jungles» та соціального перфомансу. Через гру та перфоманс ми проводимо уявні паралелі між світом тварин і світом людей. Головний меседж проєкту «люди – не звірі».

Волонтери/ки Студентської соціальної служби НУ “Чернігівська політехніка” долучилися до реалізації проєкту “Кроки до безпечної громади: протидія булінгу у молодіжному середовищі”. Вже почалися перші репетиції соціального перформансу. Режисерка перформансу: Мирослава Витриховська.

Проєкт реалізується ГО “Чернігів Європейський” у партнерстві з НУ “Чернігівська політехніка” в рамках Програми “Co-create with locals” 2021 за підтримки ІСАР Єднання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *